Gıda sektörünün ihracat kapısı

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında gıda dünyasını birçok yeni ürünle tanıştırmaya hazırlanıyor. Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, IPACK Uluslararası Ambalaj Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı ile birlikte 1000’den fazla markanın katılımıyla gıda sektörünün gövde gösterisine ev sahipliği yapacak.

ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) iş birliği ile düzenlenen 23. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Worldfood 2015, 4 gün süresince içecek, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri,dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamüller, unlu mamüller ve kuruyemiş ve gıda katkı maddeleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak.

WorldFood İstanbul Gıda Fuarı 03-06 Eylül 2015 tarihlerinde 23. kez yeniliklerle İstanbul Fuar Merkezi / CNR EXPO salonlarında aynı destekler ve aynı gücüyle tekrar gerçekleştirilecek.

TGDF’den…

Değerli Sektör Temsilcisi,

2015 Worldfood İstanbul – 23. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de 03-06 Eylül 2015 tarihlerinde TGDF Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu desteği ile EUF A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir.
TGDF olarak; 2015 Worldfood İstanbul fuarını, ülkemizde ekonomik kalkınmanın temel taşlarından biri olan gıda sektörünün gelişim sürecine katkı sağlayacak, uluslararası işbirliği imkanları sunacak ve ihracatı arttıracak bir organizasyon olarak görüyor ve desteklemekten dolayı memnuniyet duyuyoruz.
2015 Worldfood İstanbul, ülkemiz gıda ve teknolojileri sektörünün kapsamlı bir şekilde kamuoyuna sunulduğu, ilgili yerli ve yabancı kurum ve kuruluşların bir araya geldiği, geleceğe yönelik bakış açısıyla fark yaratan bir organizasyon ve platform olarak hedeflerine ilerlemektedir.
TGDF olarak sizlerin de 2015 Worldfood İstanbul Fuarına katılacağınızı ümit ediyor, tüm katılımcılar ile birlikte bu güzel organizasyonu İstanbul’da yaşama fırsatını değerlendirmenizi diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü