Katalog Çekimi

Katalog çekimi profesyonel ekip ve iyi bir tecrübe gerektirir.. Kadrajdan ışığa, ışıktan modellemeye profesyonel detay ister. Reklam fotoğrafı ile ürün fotoğrafı birbirinden konsept ve içerik olarak ayrıdır. 10 Yıllık Profesyonel ekibimiz talebinize uygun katalog projesinde size yardımcı olmaktadır.

İlgili kastlar oluşturulur, bu aşamada model ajansı olarak 1000’e yakın yerli ve yabancı modellerimiz sizin talebiniz doğrultusunda kastta hazır bulunur. Çekilen dialardan müşterinin beğendiği resimler seçilir, dekupe edilir ve bu çalışmalar istenen backgroundda editlenip tasarım çalışmasına gönderilir.

Konulu, Konsepti farklı ve net fotoğraflar kataloğunuzun incelenmesinde ilgiyi artıracak, dikkati toplayacak, müşterinizin ürün veya hizmetlerinize odaklanmasını sağlayacaktır.

Bella AJANS, 17 yıllık tecrübesiyle sizin için doğru olan ifadeyi kurguluyor ve en doğru kararını vermenizde başrol oynamaktadır.

  • Reklam ve tanıtım alanında kullanılacak;
  • Profesyonel Studyo’da Çekim,
  • İç ve Dış Mekan,
  • Endüstriyel ve Mimari ve Sanatsal Fotoğraf Çekimi,
  • Model/Oyuncu Fotoğraf Çekimi,
  • Konsept  Fotoğraf Çekimi,
  • Konulu Fotoğraf Çekimi,
  • Konsept bulma

styling21

styling16

styling20

styling15

styling14

styling13

styling8

styling12

styling9

styling11

styling10

styling6

styling7

styling5

styling3

styling4

styling2

styling1

Fotoğraf Stüdyo Kiralama

İster Anadolu ister Avrupa yakasında 4 ayrı lokasyonda pandemi önlemleri alınmış stüdyolar. Muhteşem deniz Manzaralı, geniş, ferah, parke zemin ve havalandırmalı.Bütün pandemi önlemleri. Havalandırmalı, klimalı. Ferah, büyük, parke zemin.

Makyöz Styling

Katalog ve reklam çekimlerinde tecrübeli makyözlerimizle hizmetinizdeyiz. Çekimlerinizi daha profesyonel bir şekilde hazırlamak ve etkili lookbook hazırlamak için size özel konseptler hazırlamaktayız.

Fotoğrafçı Kiralama

Moda ve hazır giyim sektöründe Moda fotoğrafları firmanın kendisini doğru yansıtmasını sağlayan müşteriyle ilk buluşmayı gerçekleştiren ve algıyı yöneten en önemli araçtır. Fotoğraflarda firma ürünlerini tanıttığı gibi ışığıyla ve konseptiyle..