Fuar, Kongre, Organizasyon, Tanıtım Hizmetleri

2004 yılında genç bir ekip tarafından kurulan Bella Ajans, kadrosuyla prensiplerinden taviz vermeden sektörde fark yaratan öncü ajans olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Bella Ajans olarak sektörel açıklığı tecrübesiyle birleştirip iyi bir sinerji yaratmıştır. Kurumların markalaşıp hedeflerine ulaşmak istediği bu yolda tam hizmet ajansı olarak çalışmaktadır. Firmaların öncelikle Kurumsal kimliğini tasarlamakta, daha sonra fuar hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyulan hizmeti uygun şartlarda sizlere sunmaktadır.

Türkiye’nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren Bella AJANS; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara çalışmaktadır.

Ayrıca Bella Ajans olarak yüzlerce yerli ve yabancı , Defile, ekspozisyon,malzeme kiralama açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atarak tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci eksiksiz olarak yönetmektedir.

Bella AJANS insan kaynağını bünyesinde tutmak için “kazandır-kazan” politikasıyla hareket etmekte ve taahhüt ettiği sözlere uyarak, hedeflerine devam etmektedir.

Yüksek seviyede eğitimli ve deneyimli Bella Ajans kadrosu firmanızın prensipleri, hizmet anlayışı ve ürün/hizmetleriyle ilgili bilgilendirildiği sürece, firmanızın deneyimli bir çalışanından farkı olmadan hizmet verecektir.

,

Menü