Fuar Ekipmanları Kiralama

Tüyap ve CNR Fuarlarınızda ekipman kiralama hizmeti vermekteyiz.

Ekipman kiralamanın en kolay yolu…Bella Ajans

Ekipman ihtiyaçlarınız için 0216-337-0661 arayabilir ya da bize email atabilirsiniz info@bellaajans.com

Bella Ajans olarak organizasyon etkinliklerinizde tecrübemizle fuar ekipman kiralama hizmeti yapmaktayız.

Kiralık fuar malzemesi sitesi ,fuar katılımcılarının fuarlarda talep ettikleri fuar malzeme kiralama ihtiyaçları için kurulmuştur. Fuar malzemesi kiralama talepi ne kadar erken alınırsa o kadar rahat çözümlenir.Örneğin fuar sandalye masa kiralama ihtiyacı fuar tarihine 1 gün kala geldiğinde Yoğunluklardan dolayı kiralık fuar malzemesi temin edilemeyebilir. Başlıca fuar kiralama malzemelerimiz ,sandalye,masa,koltuk,elektronik ekipman,plazma ve lcd tv, Yapay ve canlı çiçek,buzdolabı,su sebili,elektrik malzemeleri,aydınlatma malzemeleri ve bunlara benzer kiralık fuar malzemeleridir. Sizde ihtiyacınız olan kiralık fuar malzemelerini istediğiniz saatte bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Başarılı,bol kazançlı ve mutlu bir fuar geçirmeniz dilerlerimizle organizasyonlarda host – hostes tercümanlık hizmetleri sağlanmaktadır.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz. fuar organizasyonu, fuar ikramları, fuar catering gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Kiralık fuar malzemesi ,fuar katılımcılarının fuarlarda talep ettikleri fuar malzeme kiralama ihtiyaçları için kurulmuştur. Fuar malzemesi kiralama talebi çok önemlidir, İhtiyacınız olan kahve otomatı kiralama ve diğer talepleriniz için önceden dönüş yapınız..Fuarda toplantı masasına mı ihtiyacınız var. Fuar masa ve sandalye kiralama için bizi aramanızda fayda var.

Kurumunuza ait bir animasyon olduğunu varsayarsak,etkileyici bir ekran büyüklüğünde standınıza can katmak istemez misiniz. LCD Kiralama hizmetiyle birlikte 42,44,46″ monitörlerle sizlere montaj dahil hizmet vermekteyiz. Gelin görüşelim,standınızı planlayalım. Unutmayın ki insanları etkilemenin en kolay yolu video yani görsel iletişimdir.

Temiz ve Ekonomik Fuar Ekipmanları Kiralama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Boatshow fuarına katılacaksınız ve fuar boyunca müşterilerinize içki ikramı yapmak istiyorsunuz. Peki buzdolabı ve buz makinesine ihtiyacınız yok mu? Elbette var. Kaliteli bir sunum için yapmanız gereken basit. Bizi arayın özel yetenekli barmen ve garsonlarımızla stand alanında yanınızda olalım.

Peki 4 günlük fuar boyunca dijital kahve otomatına ihtiyacınız yok mu? Elbette var, cappucino,nescafe ve early grey gibi çeşitlerimizle birlikte misafirlerinize gün boyunca ikramda bulunmak istemez misiniz? Türk insanı misafirperverdir. Unutmayın ki ne kadar iyi sunum yaparsanız o kadar akılda kalırsınız. Fuarda bir nevi show’dur. Tabiyki ön planda ürünleriniz ve markanızda olsa, fuar standına gelen ziyaretçileri kısa ve etkileyici sunumlarla karşılamanızda fayda var.

Mesela bir kemancı kiralamaya ne dersiniz. Fuar alanında büyüleyici kemanı ile ziyaretçilere hayat verse,standınız dikkat çekse nasıl olur? Bence güzel olur. Gelin bunları birlikte planlayalım.

Kiralamanın en güzel yolu…Bella Fuar Ekipmanları . Websitesimizi incelemek için tıklayınız.

Websitemizi incelemek ve kataloğumuzu görmek ister misiniz.

LCD Kiralama, Led Ekran Kiralama, Oturma Grubu Kiralama , Broşürlük Kiralama, Masa Kiralama,Sebil Kiralama,Kahve otomatı kiralama için bizleri arayabilirsiniz.

.