Yılbaşı Organizasyonu

Bugüne dek büyük markalara hizmet vermiş ve bu konudaki iddiasını da koruyan Bella Ajans, bu yılbaşında da büyük kitleleri hedef alıyor. Yüksek sayıda katılımı olan etkinliklerle kurum içerisinde sinerji yaratabilirsiniz.

Kurumsal Yılbaşı Organizasyonlarınızda, erken onay vermeniz halinde % 10 indirim imkanı elde edebilirsiniz.

100 kişi ve üzerindeki yılbaşı etkinliklerinizde, kampanya dahilindeki erken rezervasyon tarihimiz 1 Aralık 2018 – 25 Aralık 2018 tarihleri arasındadır.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Müzik Grubu Kiralama

Yılbaşı Partinize hayat veren müzik grubu kiralama için bizi arayabilirsiniz. Başlıca Trio müzik grupları, akordeon, keman,yan flüt, gitar, çello,trompet ve perküsyon temini yapmaktayız.

Açılış tanıtım ve satış aşamasında ve anahtar teslim sırasında yapacağınız kokteyl ve ikramlarda canlı müzik ekibimizle trio müzik grubu kiralama servisimiz ile (akordeon keman  gitar eşliğinde) hizmetinizdeyiz. Bu davet ve organizasyonlarınızı isterseniz quartet müzik grubu kiralama hizmetinden uygun fiyat avantajlarından faydalanarak yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı Catering ve Organizasyon

Bella Ajans, 15 yılı aşkın süredir Türk ve Dünya mutfaklarından sentezlediği çok özel menüleriyle yurt içi ve yurt dışında profesyonel hizmet sunarak seçkin davetlerin mimarı olmaya devam ediyor.

Tecrübeli şefleri ve yönetim kadrosuyla mekan ve konsepte uyumlu yaratıcı menüler sunar.

Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Sosyal Davetler, VIP misafir ağırlamaları, Şirket içi etkinlikler, Ev Davetleri gibi farklı ihtiyaçlara göre hizmet vermektedir.

Noel Anne Kiralama

Yılbaşının vazgeçilmez kahramanları olan ve yılbaşı organizasyonu, yılbaşı partisinde sıklıkla kullanılan Noel Baba, Noel Anne ve Palyaçoları artık Bella Ajanstan rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Yılbaşının çok sevilen karakterleri olan özellikle çocukların bir hayli sevdiği bu kahramanları yılbaşı organizasyonu işinizde veya yılbaşı partinizde kiralayarak düzenlediğiniz organizasyon ve partinize bir hayli keyif katarsınız.

Genellikle bir çok işletme sahipleri yılbaşı yaklaştığı zaman isteğine göre Noel Baba veya Noel Anne kiralayarak işletmesinin etrafında broşür dağıtımı yapmaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerindeki mağaza sahipleri Noel Baba ve Noel Anne kiralayarak broşür dağıtımı yapabilirsiniz. Bu sizleri tanıtmak için çok akıllıca bir hareket olacaktır. Bunun nedeni çocuklardan büyüklere kadar herkesin ilgi gösterdiği Noel baba ve Noel anneler bir hayli dikkat çekecektir ve insanları yanına çekecektir.

Yılbaşı Organizasyon Ekipmanlarımız

  • Yılbaşı Çam Ağacı Kiralama

  • Kokteyl Masa Kiralama

  • Yılbaşı Süsleme

  • Noel Anne ve Baba Kiralama

Menü