Avrupa’da her yıl yapılan ve en büyük plastik fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 3 – 6 Aralık, 2015 tarihleri arasında,  Pagev (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul‘da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Plast Eurasia İstanbul Fuarı 25. Yılında Yeni rekorlar Peşinde!
2014 yılında 98.000 m2 kapalı alanda 41 ülkeden 1067 firma ve firma temsilcisinin katılımı ile açılarak 43.756 profesyonel ziyaretçinin gezdiği Plast Eurasia İstanbul Fuarı 25.yılında 120.000 m2 kapalı alan ve 50.000 üzerinde ziyaretçiyi hedefleyerek, yılın ilk altı ayında toplam alanın %80’inin satışını gerçekleştirmiştir. Bu yılda Plast Eurasia İstanbul fuarına, milli katılım yapmak isteyen Kore, Tayvan, Çin ve İngiltere’nin plastik federasyonları ile temasa geçilip gerekli anlaşmalar sağlanmış ve fuarın çok uluslu yapısı daha da renklendirilmiştir. Bu gelişmeler ışığında, plastik fuarları arasında 25 yıllık bir geçmişi olan Plast Eurasia İstanbul, başarısının sürpriz olmadığını bir kez daha kanıtlamıştır.

Plastik Fuarı hostes,model ve fuar catering ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz.

Merve

İpek

Tuğçe

Elif

Şeyma

Hande

Esra

Yaren

Nevi

Su

Yuşa

Mine

10 yıllık tecrübemizle fuarlarınızda hostes,model ve fuar catering hizmetini Bella Ajans ile planlayabilirsiniz. Sizin için en iyi hizmeti profesyonel kadromuzla size yardımcı olabiliriz.

Tecrübe fark yaratır. Gelin Bella Ajans ile plastik fuarında firmalarınıza daha iyi hizmet sunabilirsiniz.

Menü