LANSMAN HOSTES

Lansman ve Organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan hostes ve model teminini yapmaktayız.

Diyelim ki şahane bir ürününüz var. Her şeyiyle güzelce düşünülmüş ve uygulanmış bir ürün. Bu ürünün, doğal ortamı olan piyasaya sürülmesi gerek. Bunu pek çok yanlış şekilde gerçekleştirmek mümkün. Mesela dağıtımcılarınıza verip, ürünün kendi kendini satmasını beklemek; birbiriyle ilgisiz bir kaç mecraya reklam vermek, sessiz sedasız bir çıkış yapmak bunlardan bir kaçı.

Bir diğer seçenekse, ürününüzü roket gibi yükseltecek bir lansman planıyla ortaya koymak. Dört bir koldan, planlı ve odaklı bir şekilde reklamını yapmak, konuyla ilgili medya üyelerine özel hazırlanmış lansman paketleri yollamak, ürününüz üzerine oluşturulmuş bir internet sitesi ve sosyal medya nüfuzu ve sektörünüzdeki kişilerin katılacağı bir lansman toplantısı yardımıyla ilgili herkesin ürününüzden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bunlar, standart bir lansmanın gerekli unsurlarıdır. Fakat bunların haricinde, ürününüze yönelik, beklenti oluşturma amaçlı bir ön-lansman kampanyası ile çok daha büyük bir çıkış yaratılabilir. Ürününüz, etkin bir şekilde hazırlanmış, entegre bir lansman ve ön-lansman kampanyasıyla ve biraz da şansın yardımıyla viral bir hale gelebilir.

Lansman, üründen ürüne farklılık gösterir ve ihtiyaçlara göre göre biçimlendirilmelidir. Kes yapıştır bir lansman çözümü, yarardan çok zarar getirir. Bir başkası için uygun olan bir çözüm, sizin için uygun olmayabilir. Lansman hazırlanırken marka ve firma konumlandırması çok önemli ve merkezi bir şeydir.

Konumlandırmanıza ve pazarlama stratejinize hizmet etmeyen lansmanlar, boşa harcanmış fırsat anlamına gelir, bunu unutmayın.

Lansman mankenine ihtiyacınız varsa arayın yardımcı olalım!

Lansman hostes ihtiyacınız mı var?

Satış temsilcilerimizle görüşerek ihtiyacınıza uygun ekleme ve çıkartmalar yapabilirsiniz.

Menü