Kokteyl Organizasyonlarına ve açılışlarınıza talibiz.

2004 Yılından bugüne Davet ve Organizasyon Hizmeti veren Bella Ajans Reklam TanıtımKokteyl Organizasyon Organizasyon Sanayi ve

Ticaret Şirketimizin Tescilli Markası Olan  Catering Ekibi Olarak Düğün kokteyli, Nişan kokteyli, Sünnet Düğünü kokteyli,  İşyeri açılış kokteyli Evlilik Yıldönümü kutlamaları, Kurumsal Partiler, Okul Mezuniyetleri, Fuarlar, Sergiler, Kongreler, Şirket aktiviteleri,  Ürün Tanıtımları lansmanlar,  Doğum Günü Partileri, Hoş Geldin Bebek Partileri gibi Kişisel ve Kurumsal Davet Organizasyonlarınızda Kişiye veya Kuruma Özel Kurumun Kurumsal Kimliğini ön plana çıkartarak, Catering konusunda çok tecrübeli olan, otel deneyimli ekibimiz ile Yaratıcı Mutfağımızın sizler için hazırladığı birbirinden lezzetli kanepeler, Atıştırmalıklar, Ara Sıcaklar, Meyveler, Tatlılar ve İçecek Kokteyllerimizi Profesyonel, servisin önemini bilen, güler yüzlü, bay ve bayan garsonlarımız ile istenilen mekanda ve konsepte hizmet vermekteyiz.

Bella Ajans Olarak Yaratıcılığı, Farklılığı ve Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile Konuklarınızı sizin adınıza ağırlamaktan mutluluk duyar Her Türlü Davet ve Organizasyonlarınızda Birlikte Çalışmak İsteriz.

KOKTEYL YEMEK ORGANİZASYON

Satış temsilcilerimizle görüşerek ihtiyacınıza uygun teklif alabilirsiniz.

İstasyon masaları veya diğer bir adıyla Bistro masalar üzerinde yer alan ürün gruplarımız ve içeceklerimiz organizasyon başlangıcından, bitimine kadar olan süre zarfında tam zamanlı olarak sürekli servis edilir.

Bar ve Bistro masalar organizasyon planlamamızda ücretsiz olarak temin edilmektedir. Bistro masa örtülerinde renk ve modelleri elimizde bulunan alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Menüde yer alan içecekler ve soğuk, sıcak, tatlı  aperatiflerimiz garsonlarımız tarafından elde servis edilerek sunulmaktadır. Masa serpmeleri eksildikçe garsonlarımız tarafından yeniden masa servisine takviye edilir.

Servis personellerimiz konusunda deneyimli en az 1 yıl görevde bulunmuş kişilerden oluşur.

Servis personellerimizin büyük çoğunluğu anlaşmalı ajanslarımız üzerinden temin edilmektedir.