Fuar ve Etkinkleriniz için kahve otomatı kiralama hizmeti:

Paket İçeriği : Sade Kahve,Espresso,Sütlü Kahve,Macchiato,Sıcak Çikolata,Meyve Çayı
Ücretsiz Kurulum,Teknik Servis
Stok Durumu : Var
Fiyat için

(0216) 337 06 61

İstanbulda faaliyet gösteren kurumlar için aylık kotalı çay ve Kahve alımlarınız karşılığında aşağıdaki kahve otomatlarından birisini ücretsiz olarak kiralayabilirsiniz.

Kahve Otomatı ya da diğer bir adıyla kahve otomatik satış makinası, sadece bir tuşa basılması ile kahve hazırlayabilen tam otomatik kahve demleme makinalarına verilen genel isimdir. Kahve otomatları ile aynı prensiplerde çalışan çay otomatları da bulunmaktadır. Bazı otomat makinesi modellerinde çay ve kahve bir arada bulunmakta olup çay kahve otomatı olarak adlandırılsalar da, bu makinelerin ürün kalitesi sadece kahve otomatı ya da sadece çay otomatı olan makine modellerine göre daha düşük olabilmektedir.

Kahve otomatları genelde iki temel şekilde kullanılmaktadır:

1)Vending machine” olarak adlandırılan ve parayla çalışan satış otomatı olarak Türkçe’leştirebileceğimiz formatta. Bu uygulamada, tüketici satın almak istediği kahve türünü kahve otomatı üzerinden seçtikten sonra ücretini otomata atarak kahvesini alır.

2) Kahve otomatında para atma ünitesi yer almaz. Kullanıcı istediği kahve tipini tuşladıktan sonra kahvesini alabilir. Bu tür kahve otomatları, şirketler, oteller, yurtlar gibi hem insanların çok sayıda bulunduğu hem de sadece belirli kişilerin girip çıkabildiği mekanlarda tercih edilir.

Kullanım yeri ve tarzı ne olursa olsun kahve otomatları tüm dünya genelinde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, gurme kahve tüketicileri otomatlar tarafından sağlanan kahvenin kalitesini eleştirmektedir.

İlk seçeneğin haricindeki Kiralama kampanyalarımız sadece İstanbul için geçerli olup sadece kurumsal şirketlere, fabrikalar,fuarlar, belediyeler ve kamu kuruluşlarına kiralama yapmaktayız.

Siz de CNR fuarlarınızda kahve otomatı kiralamak veya satın almak istiyorsanız bize ulaşın size yardımcı olalım.

Menü