Kongre,Toplantı,Organizasyon Ekip Kurulumu

Kongre,Toplantı,Organizasyon Ekip Kurulumu

Bella Ajans İnsan Kaynakları, 2002 yılından bu yana Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Konser, Festival, Açılış, Outdoor Etkinlikler, vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektörün öncü firmaları ile çalışmış kişiler tarafından kurulmuş bir İnsan Kaynakları Firmasıdır. Talepleriniz doğrulusunda tüm Türkiye’de dönemsel ve tam zamanlı personel desteği verilebilmektedir.

Stand hostesleri, Fuar hostesler, Tanıtım Hostesleri, Tercüman Hostes, Karşılama Hostesleri, Servis Hostesleri başlıkları altında sunabileceğimiz hostesler özellikleri ve donanımlarına göre belli sınıflara ayrılmıştır. Fuarınız ve tanıtımınızda yer vereceğiniz Stand Hostesi ve Tanıtım Mankenleri hedef kitleniz tarafından kurumunuz personeli olarak algılanır, Bu sebepten seçeceğiniz Fuar Hostes ya da Fuar Mankeni son derece önemlidir. İçeriğe göre stand da çay-kahve servisi yapabilecekleri gibi,ürün tanıtımı, tercüme, promosyon dağıtımı gibi görevleri yerine getirir stand hosteslerimiz. Patenli Hosteslerimiz (Patenci Hostesler) promosyon ve broşürlerinizin fuar ve tanıtımlarda daha geniş kitleye ulaşmasını sağlar. Baskılı tişört giyen Patenli Hostesler tanıtımınızı daha da etkili kılar. Sizde hostes model talepleriniz için mutlaka bizi arayınız.

Ürün tanıtımının, Açılışın ve Fuar Standının söz konusu olduğu organizasyonda prezantabl, hoş, düzgün fiziğe sahip Tanıtım Mankenleri ile estetik ve hoş bir tanıtım sağlayabilir ve daha dikkat çekici bir etki bırakabilirsiniz.