Fuar Hakkında

2013 yılında İstanbul Kongre Merkezi’nde ilki gerçekleşen Fashionist, 21-23 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Salonları’nı da bünyesine katarak 25.000 M2 de gerçekleşecek.

OTİAD (Osmanbey Tekstilci İş Adamları Derneği) ile Patika Fuarcılık işbirliği ile yapılan ve ilk yılında 47 ülkeden 18 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan Fashionist, 2. Yılında 65 ülkeden 25.000 ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

Son yıllarda moda başkenti olma yolunda önemli adımlar atan İstanbul’da 2.si düzenlenecek olan FASHIONist, sektörün yerli ve yabancı toptan alıcılarını, abiye, gelinlik ve damatlık firmaları ile buluşturacak ve hem ulusal hem de uluslararası alanda profesyonel iş birliklerine imza atılmasını sağlayacak.

Fashionist Hostes

Fashionist Model Ajansı

Fashionist Fuar Hostesi

FASHIONist Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı’nın düzenleneceği İstanbul Kongre Merkezi ve İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Taksim-Harbiye’de merkezi bir bölgede bulunmaktadır. Şehrin ticaret ve kültür merkezlerinin çok yakınında bulunan İstanbul Kongre Merkezi ve İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’na şehir içi ulaşım metro, tramvay, otobüs ve metrobüs gibi toplu taşıma araçları ile kolayca yapılabilmektedir.
Fuar alanına yürüme mesafesinde birçok uluslararası otel zinciri, 5 yıldızlı otel ve butik oteller bulunmaktadır.

Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan şehir olma özelliğini taşıyan İstanbul, başta hava ve kara yolları olmak üzere, deniz ve demiryolu ile de kolaylıkla ulaşılabilir bir lokasyondadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü