Türkiye’de 300 milyar doların üzerinde büyüklüğe ulaşan perakende ve mağazacılık sektörü 3-6 Eylül 2015 tarihleri arasında Eurasia Shop Design Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojileri Fuarı’nda buluşuyor. Tüm dünyada hızla gelişen perakende sektörüne hizmet veren firmaları bir araya getirecek olan Eurasia Shop Design Fuarı’nda, tasarım, donanım ve teknoloji alanlarına ilişkin en son yenilikler vitrine çıkacak.

Türkiye ekonomisinin son yıllarda kaydettiği tarihi gelişiminin aynası olan perakende sektörü, tüm paydaşları ile sadece yerel değil, bölgesel ve hatta küresel oyuncu olma yönünde ilerliyor. Türk perakende sektörünün aktörleri bu bölgesel ve küresel firsatları çok yakından takip ediyor ve bu fırsatları yeni iş potansiyellerine çevirmeyi başarıyor. Geldiğimiz bu aşamada artık, sektörel zihin haritalarımıza yeni yollar eklemenin, birlikte varolma ve iş yapabilme kültürümüzün bize yaratacağı eşsiz rekabet avantajlarını keşfetmenin zamanının geldiğini düşünüyoruz.

Türkiye perakendesi 250 milyar euro büyüklüğe ulaşmasına rağmen, küresel ve bölgesel fırsatlara ev sahipliği yapmak yerine, halen yurt dışındaki fuarlara katılmak zorunluluğu içerisindedir. Artık Türk perakende ekipmanları sektörünün ziyaretçi değil, ev sahibi olacak bir vizyona ve büyüklüğe ulaşmıştır. Sonuç olarak ülkemizde, uluslararası bir Mağaza Market Donanımları ve Teknolojileri fuarı yapmanın tüm şartları olgunlaşmıştır.

Tarihin ve talihin bizim yanımızda olduğu bu dönemde, dünya ticaret yolları 700 yıl sonra tekrar bir daha ipek yoluna dönerken, İstanbul yeni pazarlar ve iş ortakları arayan batı ile kendine yeni bir gelecek arayan doğu arasında eşsiz bir köprü ve bir çekim alanına dönüşmüştür. Bu jeopolitik konum, şehrimizi bu tip uluslararası ticari platformlar için ideal bir ev sahibi durumuna getirmektedir.

Eurasia Shop Design – Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojileri

Tarih: : 3 – 6 Eylül 2015

Yer : CNR Expo Yeşilköy, İstanbul – Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü