Katalog Çekimi

Katalog çekimi profesyonel ekip ve iyi bir tecrübe gerektirir.. Kadrajdan ışığa,ışıktan modellemeye profesyonel detay ister… Reklam fotoğrafı ile ürün fotoğrafı birbirinden konsept ve içerik olarak ayrı düşmektedir. 8 Yıllık Profesyonel ekibimiz talebinize uygun katalog projesinde size yardımcı olmaktadır.

İlgili kastlar oluşturulur, bu aşamada model ajansı olarak 3000’e yakın yerli ve yabancı modellerimiz sizin talebiniz doğrultusunda kastta hazır bulunur. Çekilen dialardan müşterinin beğendiği resimler seçilir, dekupe edilir ve bu çalışmalar istenen backgroundda editlenip tasarım çalışmasına gönderilir.

Konulu, Konsepti farklı ve net fotoğraflar kataloğunuzun incelenmesinde ilgiyi artıracak, dikkati toplayacak, müşterinizin ürün veya hizmetlerinize odaklanmasını sağlayacaktır..Fuar Ekipman Kiralama
Kurumsal çizginiz, renkleriniz bir bütünlük içerisinde yansıtılmalıdır. Öyle ki bu bütünlük websitesine kadar yansıyacaktır.

Bella AJANS, 10 yıllık tecrübesiyle sizin için doğru olan ifadeyi kurguluyor ve en doğru  kararını vermenizde başrol oynamaktadır.Ekipman kiralama hizmetimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Katalog Çekimi Çeşitlerimiz;

Reklam ve tanıtım alanında kullanılacak;
* Profesyonel Studyo’da Çekim,
* İç ve Dış Mekan,
* Endüstriyel ve Mimari ve Sanatsal Fotoğraf Çekimi,
* Model/Oyuncu Fotoğraf Çekimi,
* Konsept  Fotoğraf Çekimi,
* Konulu Fotoğraf Çekimi,
* Konsept bulma

Günlük Fotoğraf Stüdyosu Kiralama

Menu